← Wstecz | Drukuj

inter.personeel / Oferta z dnia: 30/04/2012

O firmie

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy doswiadczonych spawaczy metodą 111 do pracy przy budowie nowych elektrowni w Holandii.

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz metoda 111 Holandia
Miejsce pracy: Gdansk / pomorskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Spawanie rurociagow przemyslowych na budowach w Holandii

Wymagania

-Minimum 4 lata doświadczenia w zawodzie jako spawacz metodą 111
-Aktualne uprawnienia spawalnicze (TUV,UTD,GL,DNV,IS)
-Komunikatywnosc (znajomość jezyka nie jest obowiazkowa)
-VCA (najlepszym kandydatom jesteśmy w stanie pomoc w organizacji kursu na miejscu)

Przed podjęciem pracy spawacz przejdzie testy gdzie zespawana probka zostanie sprawdzona radiografem.
Mile widzane będą osoby posługujące się jezykiem obcym oraz posiadajace wlasny srodek transportu (prosimy o uwzględnienie tego w aplikacji)
Spawaczy spełniających podane kryteria oraz zainteresowanych nasza oferta prosimy przesylac aplikacje na adres

beneluxrecruitment@vp.pl z dopiskiem „ Spawacz 111 Holandia”
Prosimy aby w przesylanych aplikacjach wraz z CV były zalaczone skany certyfikatow spawalniczych gdyż nasi klienci zatwierdzają kandydatow wlasnie na podstawie aktualnych uprawnien.

Oferujemy

-Firma oferuje pracę w renomowanej międzynarodowej firmie na holenderskich warunkach ze wszystkimi związanymi z tego powodu profitami bez udziału polskich posrednikow
-Wysokie stawki
-Pracodawca zapewnia i oplaca zakwaterowanie.
-Prace na dluzszy okres czasu
-Pomoc w załatwieniu formalności związanych np. z uzyskaniem dodatku rodzinnego czy rozlakowego.

Forma kontaktu

beneluxrecruitment@vp.pl

Dane firmowe

inter.personeel
Sienkiewicza
09-400 Plock
Email: inter.personeel@vp.pl