← Wstecz | Drukuj

inter.personeel / Oferta z dnia: 06/02/2012

O firmie

Jestesmy międzynarodowym biurem zatrudnienia specjalizującym się w rekrutacji pracowników dla sektora energetycznego oraz rafineryjnego w Belgii oraz Holandii.
Nasze doświadczenie zdobywaliśmy będąc partnerami największych pracodawców w tych krajach .

Aktualnie poszukujemy

-Monterów rurociagow przemyslowch
-Monterow konstrukcji stalowych
-Monterow izolacji termicznych

Stanowisko: monter konstrukcji stalowych monter rurociagow przemyslowych praca - Holandia , Belgia , Niemcy
Miejsce pracy: Holandia Belgia / zagranica / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Praca w sektorze rafineryjnym i energetycznym

Wymagania

-znajomosc jezyka obcego w stopniu minimum komunikatywnym(niem. ang. nid. fr.)
-minimum dwa lata pracy w zawodzie potwierdzone swiadectwami pracy
-certyfikat VCA
-SOFI

Oferujemy

-ponadprzecietne wynagrodzenie (w zaleznosci od doswiadczenia i odbytych kursow)
-darmowe zakwaterowanie
-ubezpieczenie zdrowotne
-Wiele dodatkow zwiazany z praca na holenderskich warunkach
-mozliwosc ukonczenia kursow zorganizowanych przez pracodawce

Forma kontaktu

Mile widziane bedą osoby zmotoryzowane ,posiadajace dodatkowe certyfikaty oraz samodzielne brygady monterów.
Spełniajacych warunki prosimy o przesłanie kompletnego CV na adres

inter.personeel@vp.pl

Prosimy aby w przeslanych aplikacjach byly podane wszystkie informacje na temat: jezykow obcych ,posiadanych certyfikatow ,doswiadczenia ,posiadania wlasnego srodka transportu.

Dane firmowe

inter.personeel
Sienkiewicza
09-400 Plock
Email: inter.personeel@vp.pl