← Wstecz | Drukuj

inter.personeel / Oferta z dnia: 16/03/2012

O firmie

Monter izolacji przemysłowej , termicznej Holandia , Belgia

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy wykwalifikowanych pracownikow na stanowisku monter izolacji

Stanowisko: Monter izolacji przemyslowej termicznej praca za granica Holandia Belgia
Miejsce pracy: Holandia Belgia / pomorskie / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Praca polega na izolowaniu rur i zbiornikow na terenie państw takich jak Holandia Belgia Niemcy Norwegia

Wymagania

-Minimum 3 lata udokumentowane w zawodzie
-Dobra znajomosc jezyka obcego (ang ,niem,nid.)
-Certyfikat VCA/SCC
-holenderski numer podatkowy SOFI/BSN
-Duzym atutem bedzie posiadanie wlasnego auta(prosimy to uwzglednic w aplikacji)

Monterow izolacji spelniajacych podane warunki prosimy o przesyłanie swoich CV wraz ze skanami certyfikatow na adres mailowy:

inter.personeel@vp.pl

Oferujemy

-Wysokie zarobki w zaleznosci od doswiadczenia i poziomu znajomosci jezyka obcego
-Praca na holenderskich warunkach
-Darmowe zakwaterowanie
-Mozliwosc ukończenia specjalistycznych kursów

Forma kontaktu

Prosimy aby w aplikacjach byly wszystkie informacje na temat doswiadczenia ,jezyka obcego ,auta oraz innych kryteriow.

Dane firmowe

inter.personeel
Sienkiewicza
09-400 Plock
Email: inter.personeel@vp.pl