Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Integrity Consulting / Oferta z dnia: 15/04/2019

O firmie

Biuro Projektowe z Krakowa.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Mostowy (Kraków)
Nr ref.: --
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

W imieniu dynamicznie rozwijającego się biura projektowego z Krakowa, szukamy obecnie Projektanta Mostowego.

Odpowiedzialny za:

- wykonanie prac projektowych zgodnie z
obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy
inżynierskiej
- opracowywanie projektów z branży mostowej
(rynek polski) dla inwestorów oraz firm
wykonawczych (projektuj i buduj)
- współpracę z projektantami branżowymi,
koordynatorem projektu oraz podwykonawcami

Wymagania

- uprawnienia budowlane do projektowania bez
ograniczeń w specjalności mostowej
- ukończone studia wyższe w specjalności mostowej
- znajomość nowoczesnych narzędzi do
projektowania/obliczeń, w tym dobra znajomość
programu Robot
- bardzo dobra znajomość przepisów prawa
budowlanego i warunków technicznych

Oferujemy

Pełną pasji i wyzwań pracę na stanowisku Projektanta mostowego.

Forma kontaktu

Aplikacja w treści ogłoszenia.

Dane firmowe

Integrity Consulting
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa
Email: michal@integrity-consulting.pl