← Wstecz | Drukuj

Integrity Consulting / Oferta z dnia: 13/03/2019

O firmie

Naszym klientem jest jedno z wiodących biur projektowych z kapitałem zagranicznym z siedzibą w Warszawie. Specjalizuje się w budownictwie inżynieryjnym oraz rozwiązaniach infrastrukturalnych. W związku z rozwojem biura szukamy osoby na stanowisko:

Projektant Mostowy

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Mostowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Wymagania

Wymagania:
• posiadanie uprawnień do projektowania w branży mostowej (bez ograniczeń)
• ukończone studia wyższe w specjalności mostowej
• znajomość nowoczesnych narzędzi do projektowania/obliczeń, w tym dobra znajomość programu Robot
• bardzo dobra znajomość przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych

Odpowiedzialny za:
• opracowywanie projektów z branży mostowej (rynek polski) dla inwestorów oraz firm wykonawczych (projektuj i buduj)
• nadzorowanie pracy asystentów projektanta
• współpracę z projektantami branżowymi, koordynatorem projektu oraz podwykonawcami

Oferujemy

Nasz klient oferuje:
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę, na pełen etat
• ubezpieczenie medyczne
• kartę Multisport

Forma kontaktu

CV w języku polskim należy przesłać na adres: cv@integrity-consulting.pl

Przesłane CV powinno zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Integrity Consulting Michał Świerczewski (Administratora Danych Osobowych) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w załączonym przeze mnie CV i innych dokumentach, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”

CV nieopatrzone stosowną klauzulą zostaną niezwłocznie usunięte.

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych może dotyczyć również przyszłych procesów rekrutacyjnych. Prosimy wówczas o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Integrity Consulting Michał Świerczewski (Administratora Danych Osobowych) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w załączonym przeze mnie CV i innych dokumentach, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

www.integrity-consulting.pl

Dane firmowe

Integrity Consulting
Ciołka 17/417
01-402 Warszawa
Email: michal@integrity-consulting.pl