← Wstecz | Drukuj

Instytut Techniki Budowlanej / Oferta z dnia: 25/07/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista inżynieryjno-techniczny
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • udział w pracach teoretycznych i badawczo - wdrożeniowych oraz projektach realizowanych przez Instytut,

  • wykonywanie badań laboratoryjnych, ekspertyz, orzeczeń i opinii technicznych,

  • kontakty z klientami Instytutu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności: budownictwo, mechanika lub pokrewne,

  • wskazana znajomość projektowania konstrukcji (w tym umiejętność wykonywania obliczeń statycznych konstrukcji aluminiowych, drewnianych, szklanych, ewentualnie stalowych),

  • znajomość dokumentacji projektowo-konstrukcyjnej,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – poziom zaawansowany lub średnio zaawansowany,

  • biegła obsługa programu ROBOT (lub innych obliczeniowych) oraz Auto CAD,

  • uprawnienia bez ograniczeń do samodzielnej pracy na wysokości,

  • brak przeciwwskazań do pracy na budowie i prac fizycznych,

  • motywacja do poznawania nowych metod pracy oraz opanowania nowych metod badań i pomiarów,

  • dodatkowym atutem będzie kilkuletnie doświadczenie i praktyka,

  • odpowiedzialność i komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność (w tym kilkudniowe wyjazdy).

Oferujemy

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w instytucie naukowym,

  • możliwość rozwoju naukowego i zawodowego

  • pakiet szkoleń,

  • udział w konferencjach i seminariach naukowych: krajowych i zagranicznych,

  • współpracę międzynarodową w ramach organizacji, których członkiem jest Instytut Techniki Budowlanej,

  • pakiet socjalny wraz z opieką medyczną,

  • przyjazną atmosferę pracy w miłym zespole.

Dane firmowe

Instytut Techniki Budowlanej