Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego / Oferta z dnia: 15/05/2018

O firmie

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik budowlany-pilnie poszukiwany
Miejsce pracy: ŻOry / śląskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Dla jednej z największych firm budowlanych w Polsce pilnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowiskach :

-ZBROJARZ/BETONIARZ (pracownik mostowy) ,
-MONTER SIECI WODNO-KANALIZACYJNEJ ,
-BRUKARZ,
-ROBOTNIK DROGOWY

poszukujemy również brygad (5-6 osób) -DLA OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM JEST MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO NEGOCJOWANIA STAWEK I ZAJĘCIA STANOWISKA BRYGADZISTY.

Miejsce pracy: Racibórz

Wymagania

-doświadczenia w pracy zbrojarza przy budowie mostów, tuneli , wiaduktów ,
-doświadczenia zawodowego przy pracach drogowych mile widziane w pracach hydrotechnicznych ( wały, zbiorniki) ,
-doświadczenie na stanowisku montera kanalizacji sanitarnej , w wykonywaniu prac instalacyjnych sieci kanalizacji deszczowej , burzowej, sanitarnej ,
-prawo jazdy kat. B -mile widziane .

Oferujemy

- umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firma budowlaną ,
- wysokie wynagrodzenie- NEGOCJOWALNE STAWKI-PREMIA+PODSTAWA,
- BEZPŁATNE: zakwaterowanie,posiłek regeneracyjny , ubranie robocze ,
- samochód służbowy dla każdej brygady,
- prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Forma kontaktu

Wystarczy, że zadzwonisz/ wyślesz smsa na numer 536 275 320
lub wyślesz swoje zgłoszenie na adres mailowy cv@irkl.pl

Staromiejska
10-017 Olsztyn
Email: cv@irkl.pl