Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego / Oferta z dnia: 24/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Brukarz - stała praca, WYSOKIE zarobki!
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Aktualnie dla swojego klienta – największej firmy budowlanej w Polsce, realizującej rocznie ponad 100 kontraktów – poszukujemy pracowników na stanowisko:
Brukarz
Miejsce pracy: Racibórz
Oferujemy:
- umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
- wysokie wynagrodzenie,
- BEZPŁATNE zakwaterowanie,
- samochód służbowy dla każdej brygady,
- pracę 5 dni w tygodniu (pon – pt),
- ubranie robocze, posiłek regeneracyjny ,
- prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Poszukujemy zarówno pojedynczych pracowników jak i całych brygad.

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku brukarza (układanie kostki brukowej),
- prawo jazdy kat. B – mile widziane.

Wystarczy, że zadzwonisz/ wyślesz smsa na numer 536 275 320
lub wyślesz swoje zgłoszenie na adres mailowy cv@irkl.pl

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Dane firmowe

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego
Staromiejska
10-017 Olsztyn
Email: cv@irkl.pl