← Wstecz | Drukuj

INERGIS S.A. / Oferta z dnia: 25/07/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Polska Lub Szwecja / podkarpackie / Polska

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • organizowanie, kontrola jakości, terminowości, stanu zaawansowania i bezpieczeństwa realizowanych robót budowlanych zgodnie z zapisami umowy, projektem oraz przyjętym harmonogramem,

  • wykonywanie obmiarów robót oraz przygotowywanie zamówień,

  • dokonywanie uzgodnień z dostawcami i podwykonawcami w zakresie zamawiania niezbędnych materiałów i usług budowlanych,

  • rozliczanie wykonanych robót i dostaw z podwykonawcami,

  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i projektowych,

  • przygotowanie raportów o stanie zaawansowania prac,

  • udział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej,

  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami,

  • dbałość o przestrzeganie procedur bhp,

  • nadzór nad pracownikami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynieria środowiska (specjalizacja ogrzewnictwo i wentylacja lub pokrewne)

  • doświadczenie w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych

  • (oprócz wodno-kanalizacyjnych)

  • uprawnienia budowlane sanitarne

  • prawo jazdy kat. B

  • dokładność i pracowitość,

  • odpowiedzialność,

  • umiejętność współpracy w zespole

  • praca na miejscu i w delegacjach, mile widziane osoby z województwa śląskiego lub województw ościennych

  • w przypadku Kierownika Budowy/ Szwecja, wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego, - doświadczenie w pracy na rynki skandynawskim, znajomość podstawowych przepisów prawa skandynawskiego.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno-budowlanej,

  • współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,

  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień budowlanych,

  • uzgodniona forma zatrudnienia,

  • wynagrodzenie terminowo wypłacane.

Dane firmowe

INERGIS S.A.