← Wstecz | Drukuj

ILLUSTRO Doradztwo S.C. / Oferta z dnia: 27/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót budowlanych
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja realizowanych prac na budowie - nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie ze specyfikacją techniczną, dokumentacją projektową oraz przepisami BHP

  • Bieżąca kontrola realizacji robót zgodnie z założonym harmonogramem i kosztorysem

  • Nadzór i koordynacja pracy pracowników budowlanych oraz podwykonawców

  • Współpraca z kierownikiem budowy

  • Dokonywanie odbioru częściowego oraz udział w odbiorach technicznych

  • Nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

Wymagania

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie w kierowaniu pracami budowlanymi jako Kierownik Robót lub na pokrewnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub pokrewnym

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania kadrą pracowniczą

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy, dostosowane do umiejętności i doświadczenia zawodowego kandydata

  • Praca na terenie województwa opolskiego

  • Udział w realizacji największych projektów i inwestycyjnych w regionie

  • Pracę w firmie rodzinnej, z bogatą tradycją w branży

  • Długofalową współpracę w strukturach firmy

  • Bezpieczne środowisko pracy – wyróżnienie w konkursie „Buduj bezpiecznie” w 2021 r. prowadzonym przez Państwową Inspekcję Pracy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów rynku działającej blisko 20 lat na rynku, cieszącej się znakomitą opinią na rynku pracy oraz w branży budowlanej.

  • Pracę w uczciwym i rzetelnym przedsiębiorstwie – firma uzyskała certyfikat „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2021” a także została uhonorowana w 2019 i 2020

Dane firmowe

ILLUSTRO Doradztwo S.C.