← Wstecz | Drukuj

IJ Poland Sp. z o.o.. / Oferta z dnia: 09/07/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Okolice Olsztyna / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki:

  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,

  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż,

  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót,

  • Analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,

  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

  • Współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi,

  • Udział w procesie oferowania,

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej lub mostowej,

  • Min. 5-letniego doświadczenie w pracy na stanowisku Dyrektora Kontraktu/Kierownika Kontraktu/Kierownika Budowy/Przedstawiciela Wykonawcy/Kierownika Robót drogowych lub mostowych,

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Kontraktu/Kierownika Kontraktu/Kierownika Budowy/Przedstawiciela Wykonawcy/Kierownika Robót drogowych lub mostowych przy realizacji robót polegających na budowie lub przebudowie dróg klasy A, S lub GP, także zlokalizowanych na terenier zabudowanym lub przy realizacji robót polegających na budowie lub przebudowie obiektów mostowych połozonych w ciągu tych dróg o wartości brutto conajmniej 60 mln zł,

  • Wykazanie co najmniej 12-miesięcznego, ciągłego doświadczenia na danym stanowisku na jednym kontrakcie,

  • Umiejętności kierowania zespołem,

  • Bardzo dobra organizacji pracy,

  • Dyspozycyjność,

  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • interesującą, samodzielną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • pracę przy dużych, ciekawych i prestiżowych projektach

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dodatkowe uposażenie w postaci mieszkania, samochodu, komputera i telefonu

Dane firmowe

IJ Poland Sp. z o.o..

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-budowy/okolice-olsztyna/8951802