← Wstecz | Drukuj

IGLOTECH Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 05/03/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Kwidzyn / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynowanie projektów inwestycyjnych, współpracę z podwykonawcami, nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac. Inwestycje prowadzimy na terenie całej Polski, niekiedy pilotujemy również kontrakty międzynarodowe.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)

  • min. 2 lata a stanowisku kierowniczym w branży HVAC

  • znajomość prawa budowlanego

  • doświadczenie w wycenach projektów z branży HVAC

  • znajomość zagadnień prawnych związanych z realizacją inwestycji, umiejętność czytania umów

  • znajomość programu AutoCad

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pracę i możliwości rozwoju w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu

  • szkolenia techniczne i handlowe

  • atrakcyjny system premiowania uzależniony od osiąganych wyników

Dane firmowe

IGLOTECH Sp. z o.o.