← Wstecz | Drukuj

HYDROGOP Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 14/05/2013

O firmie

HYDROGOP Sp. z o.o.
ul. Tartaczna 20
40-749 Katowice
tel. (32) 255-61-61

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Kierownik Budowy (branża: drogowa, konstrukcyjno - budowlana lub sanitarna)

Wymagania

- uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń: drogowe, konstrukcyjno - budowlane lub sanitarne
- doświadczenie w bezpośrednim prowadzeniu robót budowlanych min. 3 lata
- zdolności organizacyjne, samodzielność, zaangażowanie, rzetelność
- przedsiębiorczość, komunikatywność i konsekwencja w działaniu.
Dodatkowe umiejętności:
- doświadczenie w branży sanitarnej i drogowej
- umiejętność kosztorysowania
- bardzo dobra obsługa programów pakietu MS Office
- obsługi MS Project lub Planista
- znajomość rynku lokalnego.

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- możliwość rozwoju kariery zawodowej
- stabilne wynagrodzenie i atrakcyjne formy motywowania.

Forma kontaktu

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: praca_hydrogop@wp.pl w tytule podając nazwę stanowiska

Tartaczna 20
Email: biuro_dromot@wp.pl