← Wstecz | Drukuj

HRK / Oferta z dnia: 03/06/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalisty ds. Dystrybucji i Przetargów
Miejsce pracy: Mazowieckie / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Celem specjalisty jest realizacja założonego wyniku finansowego Spółki poprzez zabezpieczenie dostaw i zarządzanie stanami magazynowymi u dystrybutorów aktywny monitoring rynku przetargów.

Specjalista będzie odpowiedzialny za:

  • Zapewnienie dostępności produktów w składzie konsygnacyjnym i u dystrybutorów.

  • Współpraca z managerami Sprzedaż, Marketing i Market Access w celu precyzyjnego określenia forecastu sprzedaży produktów znajdujących się w sprzedaży i wprowadzanych na rynek.

  • Koordynacja I monitoring cyklu dostaw

  • dbałość o kompletność dokumentacji niezbędnej przy realizacji dostaw,

  • wsparcie w monitorowaniu płatności

  • obsługa reklamacji

  • Współpraca z dystrybutorami w zakresie zarządzania stockiem oraz bieżące raportowanie/ informowanie managerów o stanie zapasów i planowanej dostępności produktów w Polsce

  • rozwój biznesu przez ustalanie nowych dystrybutorów lokalnych, analizowanie problemów logistycznych I prezentowanie rozwiązań

  • Zapewnienie wsparcia sprzedaży w zakresie przetargów

  • Monitorowanie postępowań przetargowych (otwarcie, status, okresy umożliwiające zadawanie pytań do specyfikacji) dotyczących wszystkich produktów firmy

  • Prowadzenie bazy przetargowej (wprowadzanie, monitorowanie, aktualizacja, przekazywanie informacji do odpowiednich osób w SF, przygotowanie i przekazywanie ustalonych raportów)

Wymagania

Wymagania:

  • Kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie farmaceutycznej lub hurtowni farmaceutycznej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych - nawiązywanie relacji, wywieranie wpływu, współpraca z innymi działami firmy

  • Zorientowanie na cel

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie farmaceutycznej, prowadzącej promocję specjalistycznych produktów oryginalnych do sektora szpitalnego

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę

  • Atrakcyjny pakiet (pensja podstawowa, system premiowy, świadczenia dodatkowe)

  • Możliwość codziennej pracy w środowisku międzynarodowym

  • Rozwój zawodowy

  • Możliwość pracy w stabilnej i przyjaznej firmie, która otrzymała wyróżnienia  dla Najlepszych Miejsc Pracy w latach 2013 - 2015

Dane firmowe

HRK