← Wstecz | Drukuj

HR Wise Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Infrastruktury
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy Techników Infrastruktury w zakresie poprawnego funkcjonowania urządzeń i instalacji technicznej na terenie całego Zakładu,

  • Zarządzanie oraz bieżąca kontrola przeglądów technicznych infrastruktury budowlanej zakładu (w tym przyzakładowej oczyszczalni oraz stacji redukcji gazu),

  • Monitoring zużycia energii w zakładzie ( w tym: prognozowanie wielkości zużycia, bieżące rozliczanie mediów itp.),

  • Prowadzenie programu efektywnego zarządzania energią (wg. systemu ISO 50001) oraz programu ochrony środowiska (wg. systemu ISO 14001) wraz z tworzeniem dokumentacji z tym powiązanej,

  • Zarządzanie procesem eksploatacji nieruchomości w całym cyklu życia,

  • Nadzór nad prowadzaniem prac serwisowych przez firmy zewnętrzne na terenie Zakładu.

Wymagania

Profil:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków (preferowane w branży FMCG),

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego systemów: ISO 50001, ISO 14001, Food Defense,

  • Dobrej znajomości programu AutoCad oraz pakietu MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom min. B2),

  • Dużej samodzielności oraz odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Motywujący system wynagrodzenia,

  • Pracę w okolicach Krakowa,

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dane firmowe

HR Wise Sp. z o.o.