← Wstecz | Drukuj

HR Investment / Oferta z dnia: 20/02/2019

O firmie

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

HR Investment Sp. z o. o.
Ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny :
Pl. Powstańców Śląskich 13/4
53-329 Wrocław

Certyfikat KRAZ 4755

Stanowisko: HYDRAULIK / od 25.02 / Ravensburg / 12,5€/h + dieta
Miejsce pracy: Ravensburg / dolnośląskie / Polska
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- praca na budowie w przedsiębiorstwach przemysłowych
- montaż instalacji wodnych, grzewczych i kanalizacyjnych

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- mile widziany - własny samochód
- umiejętność czytania planów instalacji oraz znajomość przepisów budowlanych

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę u naszego klienta
- wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji : OD 12,00€ brutto/h
- dieta dzienna w wysokości 50 €
- zorganizowane zakwaterowanie płatne
- wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Forma kontaktu

Zgłoszenia prosimy wysłać na adres : rekrutacja@hrigroup.pl lub telefonicznie,
pod numerem : +48 539 955 300.

Dane firmowe

HR Investment
Powstańców Śląskich
53-317 Wrocław
Email: fachowcy@hrinvestment.pl