← Wstecz | Drukuj

HR Investment / Oferta z dnia: 20/02/2019

O firmie

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

HR Investment Sp. z o. o.
Ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny :
Pl. Powstańców Śląskich 13/4
53-329 Wrocław

Certyfikat KRAZ 4755

Stanowisko: ELEKTRYK / od zaraz / Niemcy / 12,5€/h + dodatki
Miejsce pracy: Stuttgart / zagranica / Niemcy
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

- montaż instalacji elektrycznych na budowach
- naprawa i konserwacja urządzeń w zakresie techniki budowlanej i przemysłowej
- wykrywanie i usuwanie usterek w instalacjach

Wymagania

- PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- aktualne uprawnienia SEP (do 1 kV)

Oferujemy

- wynagrodzenie : 12,50 € brutto/h (Elektryk z SEP)
- zorganizowane i opłacone zakwaterowanie!
- premie za frekwencje : 100 € za pełny miesiąc
- zwracamy koszt pierwszej podróży (65€)
- zwracamy koszty przejazdu z i do pracy (65€)
- wypłacamy ekwiwalent za odzież i/lub narzędzia robocze
- legalne zatrudnienie w Niemczech u naszego Klienta
- umowę o pracę (składki ZUS, A1, karta EKUZ)
- wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Forma kontaktu

Zgłoszenia prosimy wysłać na adres : rekrutacja@hrigroup.pl lub telefonicznie,
pod numerem : +48 539 955 300.

Dane firmowe

HR Investment
Powstańców Śląskich
53-317 Wrocław
Email: fachowcy@hrinvestment.pl