← Wstecz | Drukuj

HR Hunters Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Norwegia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

WORKSHOP poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

Cieśla szalunkowy

Wykonywanie prac i obowiązków zgodnych z wyżej wymienionym zawodem.

- Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka, betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym.

Doceniamy sumienność, pracowitość i fachowość wykonywanej pracy.

Zapraszamy do rekrutacji.
Proszę nie składać aplikacji bez dobrej znajomości języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego!!!

Wymagania

- Dobra znajomość języka norweskiego, szwedzkiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z pracodawcą norweskim,

- Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie, potwierdzającego wcześniejsze doświadczenie w pracy na budowach przemysłowych: budowy mostów, tuneli, elekrowni wodnych itp.,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego,

- Wiek do 50 lat,

- Brak nałogów.

Mile widziane:

- Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Norwegii,

- Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,

- Aktualna norweska karta podatkowa - Skattekort.

Pracodawca zapewnia:

- Legalne zatrudnienie oraz bardzo dobre norweskie warunki pracy.

Dane firmowe

HR Hunters Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/ciesla-szalunkowy/norwegia/7685183