Health Resort & Medical Spa Panorama Morska / Oferta z dnia: 17/07/2024

Stanowisko: Specjalista ds. budowlanych / Kierownik działu technicznego
Miejsce pracy: JarosłAwiec (Pow. SłAwieńSki, Gm. Postomino) / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie działem technicznym, podczas bieżących prac konserwatorskich w kompleksie Panorama Morska,

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie działem technicznym podczas prac remontowych, robót na budowie,

  • współpraca z wykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy wykonawców,

  • udział w procesie ofertowania (analiza dokumentacji, zapytania ofertowe, kalkulacja ceny),

  • tworzenie dokumentacji kontraktowej,

  • zarządzanie gospodarką materiałową na budowach,

  • zarządzanie kontraktem pod kątem technicznym,

  • prowadzenie dokumentacji budowy, a także sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego (mile widziane: inżynieria środowiska, instalacyjne),

  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • mile widziane uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie,

  • znajomości przepisów prawa budowlanego, rozporządzeń oraz norm branżowych,

  • umiejętności zarządzania zespołami pracowników i wykonawców,

  • dobrej znajomości rynku wykonawców i dostawców,

  • biegłej znajomości pakietu MS Office w szczególności MS Excel, a także AutoCAD,

  • prawa jazdy kat. B,

  • dyspozycyjności i mobilności.

Oferujemy

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki, praca stała,

  • zakwaterowanie, mieszkanie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej firmy,

  • opiekę medyczną w naszej prywatnej placówce medycznej oraz bogaty pakiet socjalny (karnet na Aquapark, zajęcia rekreacyjno-sportowe),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska