← Wstecz | Drukuj

Hays Poland / Oferta z dnia: 06/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Sales Engineer
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Sales Engineer
Szczecin
NR REF.: 1183484

Dla naszego Klienta, innowacyjnej firmy z branży spawalniczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w dedykowanych branżach lub powierzonym terenie

  • Współpraca techniczno-handlowa z powierzonymi i pozyskanymi klientami

  • Wdrażanie rozwiązań oraz technologii napraw i regeneracji w oparciu o materiały i usługi spawalnicze

  • Rozwijanie sprzedaży na terenie województwa zachodniopomorskiego

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Raportowanie sprzedaży oraz kalendarza spotkań bezpośredniemu przełożonemu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność spawalnictwo, alternatywne kierunki : mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo, automatyka i robotyka, hutnictwo, energetyka)

  • Mile widziane doświadczenie handlowe w branży spawalniczej lub pokrewnej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Stałe wynagrodzenie miesięczne wraz z prowizją od sprzedaży

  • Szkolenia techniczne wraz z pozyskaniem niezbędnych uprawnień spawalniczych

  • Szkolenia w zakresie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, sprzęt i materiały do pokazów

  • Pakiet socjalny: Multisport, kurs języka angielskiego, „wczasy pod gruszą”

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę na arenie międzynarodowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dane firmowe

Hays Poland

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/sales-engineer/szczecin/17816684