← Wstecz | Drukuj

Hays Poland / Oferta z dnia: 25/09/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Architekt
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twoja następna firma

to dynamicznie rozwijający się międzynarodowy deweloper powierzchni biurowych i mieszkaniowych, który w tym momencie poszukuje do siebie do zespołu osoby na stanowisko Architekta.

Twoje następne stanowisko to Architekt. W zakresie obowiązków osoby na tym stanowisku będzie  sporządzanie projektów koncepcyjnych oraz współpracowanie z zewnętrznymi biurami architektonicznymi przy opracowywaniu dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Kandydat, który pomyślnie przejdzie proces rekrutacji posiadać będzie wykształcenie wyższe (Architektura) oraz min 2 lata doświadczenia w biurze projektowym. Wymagane jest doświadczenie zdobyte przy projektach związanych z renowacją / odbudową zabytkowych budynków pod inwestycje mieszkaniowe. Mile widziana znajomość języka Angielskiego.

Co zyskujesz? Nasz Klient oferuje zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość pracy przy rozpoznawalnych projektach na rynku.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv w języku polskim z wyszczególnieniem projektów.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dane firmowe

Hays Poland