← Wstecz | Drukuj

Grupa Profesja sp z oo / Oferta z dnia: 10/10/2020

O firmie

GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. ( certyfikat nr 15703) – Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Działalność projektową prowadzimy równolegle z rekrutacjami i szkoleniami dla firm w całej Polsce. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!
Aktywnie promujemy naukę i wspieramy przedsiębiorczość, a jednocześnie pracujemy dla dużych firm i znanych marek. Dla jednej z nich poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik budowy /Koordynator

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy /Koordynator
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

• Kontakt z kierownikami budów,
• Doglądanie /koordynacja inwestycji pod względem projektowym i technicznym,
• Szukanie i rozliczanie wykonawców,
• Zamawianie materiałów,
• Stały kontakt z klientami i urzędami,
• Nadzorowanie robót wykończeniowych w zakresie deweloperskim,
• Kontrola jakości prac.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (budowlane),
• Doświadczenie minimum 2 kwartały,
• Uprawnienia budowlane, znajomość CAD, MS Projekt mile widziane,
• Prawo jazdy kat. B,
• Samodzielność , zorganizowanie , komunikatywność.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie i dobre wynagrodzenie,
• Prowizję roczną – zależy od efektywności w pracy,
• B2B,
• Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych,
• Rozwój zawodowy, telefon, komputer, samochód służbowy.

Forma kontaktu

praca@grupaprofesja.com

Dane firmowe

Grupa Profesja sp z oo
Sieradzka 4c
60-163 Poznań
Email: praca@grupaprofesja.com