← Wstecz | Drukuj

GRUPA KDM Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/07/2024

Stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. ofert i kosztorysów sanitarnych
Miejsce pracy: Warszawa, Ul. PołCzyńSka 53 / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe przygotowanie ofert do Inwestorów

  • Pozyskanie i weryfikacja ofert od dostawców i podwykonawców

  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej procesu ofertowego

  • Analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami

  • Komunikacja z dostawcami i kontrahentami w zakresie doprecyzowywania warunków oferty

  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami materiałów i usług

  • Negocjowanie warunków z podwykonawcami i dostawcami

  • Współpraca z działem Realizacji w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań

  • Analiza dokumentacji projektowej / przetargowej

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość kosztorysowania robót wielobranżowych

  • Umiejętność współpracy w zespole, organizacji pracy

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Tryb pracy: stacjonarny / poniedziałek - piątek / godz. 8-16

  • Dużą samodzielność planowania pracy

  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości;

  • Świadczenia pozapłacowe: pakiet Medyczny, Ubezpieczenie Grupowe, karta Benefit dla siebie i rodziny.

Dane firmowe

GRUPA KDM Sp. z o.o.