Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 23/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Majster budowy
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa,

  • Nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników,

  • Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów,

  • Planowanie optymalnego wykorzystania dostępnych środków niezbędnych do realizacji projektu, bieżąca kontrola zużycia materiałów.

Wymagania

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku na kontraktach przerobowych w zakresie budownictwa kubaturowego,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych,

  • Umiejętności obsługi komputera,

  • Umiejętności obsługi urządzeń geodezyjnych,

  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań,

  • Dyspozycyjności i zaangażowania oraz silnej motywacji do pracy

  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. rosyjskiego lub rosyjskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • opiekę medyczną

  • naukę języków obcych

  • dofinansowanie do pakietów sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

Grupa ERBUD