← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 12/04/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Puławy

Oferujemy pakiet relokacyjny

Opis stanowiska:

  • Nadzór i koordynacja nad realizacją robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu;

  • Bezpośredni kontakt z firmami podwykonawczymi oraz dostawcami urządzeń w zakresie zapytań ofertowych;

  • Analiza ofert podwykonawców i dostawców;

  • Kompletowanie wyceny projektów;

  • Monitorowanie rynku dostawców, aktualizowanie cenników i bazy podwykonawców;

  • Pełnienie bezpośredniego nadzoru nad pracami firm podwykonawczych;

  • Uzgadnianie projektów z Zamawiającym;

  • Współpraca z innymi Działami w ramach projektu.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektryka, elektronika, elektrotechnika lub pokrewne);

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na budowie przy nadzorowaniu prac elektrycznych obiektów przemysłowo-energetycznych (elektrownie, elektrociepłownie, ciepłownie, zakłady chemiczne itp.);

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi;

  • Doświadczenie we współpracy z inwestorem;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD,

  • Znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów,

  • Umiejętność zarządzania, wyznaczania celów, delegowania zadań, koordynacji pracy,

  • Samodzielność, proaktywność, orientacja na zadania.

Oferujemy

Oferujemy:

  • opiekę medyczną

  • naukę języków obcych

  • dofinansowanie do pakietów sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

Grupa ERBUD