← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 01/08/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót AKPiA
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA, Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • nadzór nad pracami z branży AKPiA dla całego projektu,

  • współpraca i nadzór nad podwykonawcami z branży AKPiA,

  • uzgadnianie projektów z Zamawiającym,

  • analiza, dobór i weryfikacja aparatury kontrolno-pomiarowej,

  • analiza dokumentacji technicznej z branży elektrycznej i AKPiA:

    • kart informacyjnych (data sheet’ów) dla aparatury kontrolno-pomiarowej,

    • listy instrumentów,

    • albumu kabli,

    • schematów technologiczno-pomiarowych,

    • dokumentacji systemów sterowania i zabezpieczeń,

    • ocena techniczna ofert,

    • koordynacja punktów styku z innymi branżami.

Wymagania

Oczekiwania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na budowie przy nadzorowaniu prac z obszaru automatyki przemysłowej dla sektora obiektów przemysłowo-energetycznych (elektrownie, elektrociepłownie, ciepłownie, zakłady chemiczne itp.),

  • znajomość międzynarodowych standardów i norm realizacji lub/i projektowania,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi,

  • znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD,

  • znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów,

  • umiejętność zarządzania, wyznaczania celów, delegowania zadań, koordynacji pracy,

  • samodzielność, proaktywność, orientacja na zadania.

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność sporządzania wycen prac z branży AKPiA,

  • doświadczenie w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, w tym specyfikacji projektowych, schematów technologiczno-pomiarowych i wytycznych w zakresie głównych systemów sterowania,

  • umiejętność sporządzania załączników technicznych do zapytań ofertowych na systemy sterowania, przyrządy pomiarowe oraz okablowanie.

Oferujemy

Oferujemy:

  • opiekę medyczną

  • naukę języków obcych

  • dofinansowanie do pakietów sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

Grupa ERBUD