Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 01/05/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Team Leader/ Brygadzista (Start Up)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, rozpoczynającej swoją działalność we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista / Team Leader
Lokalizacja: Wrocław
Praca w systemie dwuzmianowym

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- Zarządzanie podległym zespołem (20 – 30 osób);
- Przygotowywanie raportów, praca według ustalonych KPI’s;
- Rozwiązywanie problemów;
- Realizacja planu produkcyjnego;
- Szkolenia, rozwój podległych pracowników, BHP;
- Współpraca z innymi działami firmy m.in. logistyka, jakość;

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

- ok. 3 lat doświadczanie w pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
- Wykształcenia wyższego
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 25 osób
- Znajomości metod i narzędzi optymalizacji procesu produkcyjnego
- swobodnej komunikacji w języku angielskim
- umiejętności analitycznego myślenia i pracy z liczbami (mile widziana umiejętność budżetowania)
- łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów, umiejętności organizacyjnych
- umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Nasz klient oferuje:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju i czynnego uczestnictwa w dalszym rozwoju firmy

- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia

- atrakcyjne wynagrodzenie poszerzone o pakiet benefitów

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres wroclaw6@grafton.pl

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Dane firmowe

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.