Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Senior GL Accountant (ENG + SPA/ITA/ FRE)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Our Client is a global company from pharmacy and science sector. Currently due to its development in Wroclaw, Grafton is looking for experienced Candidates to fill the position of

Senior GL Accountant (ENG + SPA/ITA/ FRE)

Workplace: Wroclaw + business travels

Start date: ASAP

Wymagania

- Min 4 years of experience in GL department
- Transition experience will be an advantage
- Very good knowledge of Spanish or Italian or French
- Good knowledge of English
- Good analytical skills
- Ability to enhance process and controls
- Very good Customer Service skills and client-focus attitude
- Strong interpersonal skills and proactive approach
- Teamwork approach
- Flexibility, ability to deal with ambiguity and change
- Ability to work under pressure

Oferujemy

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Very interesting job in corporate environment
- Additional benefits (insurance, fitness, healthcare)
- Possibility to plan own career for next few years within company

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/finance/

Dane firmowe

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl