Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/06/2013

Stanowisko: Samodzielny specjalista ds. kadr i płac z j. angielskim
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest wiodący dostawcą usług outsourcingowych w zakresie zarządzania i księgowości dla rynków Europy Środkowo-Wschodniej, świadczący profesjonalne usługi z obrębu administracji, księgowości, płac i sprawozdawczości zarządczej. W związku z rozwojem filii we Wrocławiu, nasz Klient poszukuje osób na stanowisko

Samodzielny specjalista ds. kadr i płac z j. angielskim

Miejsce pracy: centrum Wrocławia

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- Zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników w oparciu o przepisy prawa pracy, wewnętrzne procedury i regulaminy
- Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy i umów cywilno-prawnych
- Zakładanie i prowadzenie akt osobowych, prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, badań lekarskich
- Rozliczanie czasu pracy, współpraca przy naliczaniu i rozliczaniu wynagrodzeń
- Przygotowywanie zaświadczeń
- Wsparcie księgowości

Wymagania

- Min dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na swobodną, samodzielną komunikację)
- Min 4 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kadr i płac
- Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych, zasad naliczania wynagrodzeń
- Znajomość ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych
- Umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych (atutem będzie znajomość systemu Symfonia)
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- Umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne, dobra organizacja czasu pracy
- Wykształcenie wyższe

Oferujemy

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Umowa o pracę
- Możliwość awansu na stanowisko supervisora
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stałe godziny pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/office/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Dane firmowe

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.