Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. / Oferta z dnia: 10/07/2024

Stanowisko: Specjalista ds. przygotowania inwestycji i remontów
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Główny zakres obowiązków:

  • sporządzanie specyfikacji warunków zamówienia i zapytań ofertowych

  • przygotowywanie wniosków na Zarząd Spółki o podjęcie uchwały w sprawie wszczęcia postępowań na wybór wykonawców zadań inwestycyjnych i remontowych

  • przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień w charakterze przewodniczącego lub sekretarza komisji przetargowej

  • przygotowywanie umów z wykonawcami

  • współpracowanie z osobami pełniącymi nadzór inwestorski nad inwestycjami i remontami

  • nadzorowanie i przestrzeganie terminowości i prawidłowości prowadzonych działań

Wymagania

Wymagania:

Niezbędne

Wykształcenie

  • wyższe

Doświadczenie zawodowe

  • co najmniej 3 lata pracy w firmie realizującej procesy inwestycyjne

Kompetencje

  • znajomość procesów inwestycyjnych

  • znajomość zagadnień związanych z udzielaniem zamówień publicznych

  • przygotowywanie umów na roboty budowlane

  • obsługa MS Office

  • prawo jazdy kat. B

Umiejętności

  • analitycznego myślenia

  • pracy pod presją czasu

Pożądane

  • wyższe techniczne o kierunku: inżynieria środowiska, budownictwo

  • w przedsiębiorstwie wodociągowym lub w branży wodociągowo-kanalizacyjnej

Kompetencje

  • znajomość ustawy Prawo budowlane

  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych

  • ukończony kurs z zakresu ustawy prawo zamówień publicznych

Oferujemy m.in.:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w ramach umowy o pracę

  • dofinansowanie do pakietu sportowego

  • możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego

  • dodatkowe świadczenia pieniężne (premie świąteczne, bonusy finansowe)

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kolonie, „wczasy pod gruszą”, inne)

  • imprezy integracyjne

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • pracę w doświadczonym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • i wiele innych

Oferujemy

Benefity:

  • Dodatkowe świadczenia pieniężne (premie świąteczne, bonusy finansowe)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kolonie, wczasy, inne)

  • Paczki dla dzieci  Dzień dziecka i Mikołajki

  • Szkolenia dla pracowników

  • Imprezy i wyjazdy integracyjne

Dane firmowe

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.