Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Goodworkers sp. z o.o. / Oferta z dnia: 16/02/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Monter wentylacji
Miejsce pracy: Sztokholm / / Szwecja

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • montaż wentylacji i izolacji

  • praca w Szwecji, na terenie Sztokholmu

  • praca w nowym budownictwie mieszkaniowym

  • praca z rysunkiem technicznym

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w montażu klimatyzacji i wentylacji

  • profesjonalizm i rzetelność w pracy

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w grupie jak również samodzielnie.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie

  • zakwaterowanie

  • narzędzia

  • odzież roboczą

  • transport

  • ubezpieczenie europejskie

  • opłacone koszty podróży

Dane firmowe

Goodworkers sp. z o.o.