← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 01/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Site Document Controller
Miejsce pracy: OstrołęKa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • Zarządzanie oraz emisja dokumentacji technicznej

  • Koordynacja przepływu dokumentacji na projekcie

  • Nadzór nad terminowym przekazywaniem dokumentacji

  • Sprawdzanie dokumentacji pod względem kompletności z uwzględnieniem standardów przyjętych na projekcie

  • Archiwizacja dokumentacji zgodnie z system firmy

  • Koordynacja i współpraca z innymi branżami

  • Aktualizacja procedur obowiązujących na projekcie

  • Koordynacja pracy działu archiwizacji i dystrybucji dokumentacji

  • Wprowadzanie nowych firm na projekt

  • Zarządzanie dokumentacją eksploatacyjną

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w pracy w biurze budowy lub w przemyśle,

  • Orientacja na cele oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Doskonała organizacja pracy,

  • Dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Praca na umowę zlecenie lub B2B,

  • Długoterminowy kontrakt w projekcie energetycznym,

  • Dynagrodzenie zależne od doświadczenia

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.