← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 09/04/2013

O firmie

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Obecnie dla naszego klienta firmy dostarczającej rozwiązania dla przemysłu i rolnictwa poszykujemy osoby na stanowisku:

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant / Konstruktor Maszyn Rolniczych
Nr ref.: KMR / 04 / KB
Miejsce pracy: Kutno / śląskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

• Projektowanie nowych oraz modyfikacja istniejących części, zespołów, maszyn rolniczych przeznaczonych do przygotowanie gleby,
• Wykonywanie obliczeń projektowych i dokumentacji technicznej,
• Współpraca przy wdrażaniu nowych projektów do produkcji.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Budowa Maszyn,
• Doświadczanie na stanowisku projektanta, technologa, konstruktora w branży mechanicznej ( min. 2lata),
• Mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania maszyn rolniczych, maszyn budowlanych bądź przemysłowych,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (swobodna komunikacja),
• Znajomość programów typy Solid Works bądź zbliżonych.

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Ciekawą i stabilną pracę w bezustannie rozwijającej się firmie,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Możliwość współpracy z wewnętrznymi i zewnętrznymi ośrodkami badawczymi.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane stanowiskiem proszone są o przesyłanie aktualnego cv na adres email; kamil.biernacki@globetek prosimy również o umieszczanie nr ref w tytule wiadomości.

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.
Borowskiego 2 - 303
03-475 Warszawa
Email: kamil.biernacki@globetek.pl