← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 08/05/2013

O firmie

Globetek dla swojego Klienta międzynarodowej firmy z branży budownictwa energetycznego, która jest GW inwestycji i specjalizuje się w uruchomieniach obiektów biomasowych poszukuje doświadczonego inżyniera na stanowisko Kierownika budowy.

Stanowisko: Kierownik Budowy / Site Manager – Obiekty energetyczne
Nr ref.: KBE/04/KB
Miejsce pracy: ElbląG / mazowieckie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

• bezpośredni nadzór nad realizacją budowy w oparciu o wymagania, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót oraz normy jakości;
• koordynacja robót w sposób zgodny z wiedzą oraz przepisami BHP;
• analiza i optymalizacja projektów wykonawczych;
• kierowanie i koordynacja oraz rozliczanie prac brygad i podwykonawców;
• rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami;

Wymagania

• minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji energetycznych( budowa/montaż/remont kotła energetycznego itp.);
• znajomość instalacji energetycznych oraz zagadnień energetyki odnawialnej;
• wykształcenie wyższe inżynierskie energetyczne;
• dyspozycyjność do pracy w terenie (również delegacje zagraniczne);
• dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (międzynarodowe środowisko pracy).

Oferujemy

• pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
• możliwości rozwoju zawodowego;
• zatrudnienie oparte o umowę o pracę;
• wszelkie niezbędne narzędzia prac;

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji proszone są o przesłanie aktualnego cv na adres email: kamil.biernacki@globetek.pl

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.
Borowskiego 2 - 303
03-475 Warszawa
Email: kamil.biernacki@globetek.pl