← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 08/05/2013

O firmie

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla międzynarodowej firmy, producenta i dystrybutora urządzeń klimatyzacji precyzyjnej oraz systemów zasilania gwarantowanego UPS, poszukujemy osoby do działu serwisu. Osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie techniczne i usługi serwisowe na terenie Poznania i okolic. Oferta dot. urządzeń klimatyzacji precyzyjnej.

Stanowisko: Inżynier Serwisu – Klimatyzacja precyzyjna ( klimatyzowanie serwerowni )
Nr ref.: ISKP/04/KB
Miejsce pracy: Poznań / mazowieckie / Polska
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

• Wykonywanie uruchomień nowych urządzeń,
• Prowadzenie dokumentacji powykonawczej,
• Wykonywanie konserwacji i napraw urządzeń klimatyzacji precyzyjnej
• Wykonywanie cyklicznych przeglądów urządzeń klimatyzacji,

Wymagania

• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne kierunkowe (chłodnictwo i klimatyzacja),
• Doświadczenie z zakresie obsługi serwisowej urządzeń klimatyzacji precyzyjnej.
• Znajomość zagadnień automatyki sterowania.
• Biegła znajomość zagadnień technicznych z zakresu urządzeń chłodniczych dla przemysłu
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym odbywanie szkoleń w fabryce oraz umiejętność czytania dokumentacji.
• Wysoka dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie Polski oraz poza granicami kraju.
• Czynne prawo jazdy kategorii B,
• Uprawnienia SEP do 1kV,
• Preferowane cechy osobowości: dokładność, sumienność, determinacja w dążeniu do celu, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowym koncernie, w zespole osób aktywnych, profesjonalistów w swojej branży.
• Pracę w przyjaznym zespole.
• Samochód służbowy.
• Kursy i szkolenia produktowe

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji proszone są o przesanie aktualnego cv na adres email: kamil.biernacki@globetek.pl

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.
Borowskiego 2 - 303
03-475 Warszawa
Email: kamil.biernacki@globetek.pl