← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 13/02/2013

O firmie

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko Inżyniera Budowy. Naszym klientem jest firma specjalizująca się w realizacji obiektów halowych i przemysłowych. Poszukujemy młodej ambitnej, otwartej osoby, którą interesuje rozwój zawodowy i samodzielne wymagające stanowisko.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy – Konstrukcje / obiekty stalowe
Nr ref.: IB/W/KB
Miejsce pracy: WrocłAw / śląskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

- Nadzór i koordynacja robót własnych i podwykonawców,
- Organizacja placu budowy,
- Kontrola harmonogramów, terminowości i zgodności z dokumentacją wykonywanych prac,
- Nadzór robót zgodnie z przepisami BHP, P.POŻ i prawem budowlanym,
- Wsparcie Kierownika Budowy i Kierownika Projektu.

Wymagania

- Minimum 2letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( Inżynier budowy )
- Mile widziane doświadczenie w realizacji obiektów stalowych, hal, obiektów przemysłowych,
- Wykształcenie wyższe techniczne budowlane ( pod uwagę będą również brani obecni studenci kierunków budowlanych )
- Umiejętność koordynowania robót i prowadzenia projektu zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami BHP oraz polskim prawem budowlanym,.
Gotowość do wyjazdów służbowych na teren całej Polski,
- Motywacja i duża chęć do działania.
- Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole.
- Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki finansowe,
- Możliwość współpracy z doświadczonymi inżynierami,
- Uczestnictwo w dużych projektach budowlanych,
- Rozwój zawodowy,
- Objecie stanowisk: Kierownika Projektu / Kierownika Budowy.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie aktualnego CV na adres email: kamil.biernacki@globetek.pl prosimy również o umieszczenie nr ref. w tytule wiadomości.

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.
Borowskiego 2 - 303
03-475 Warszawa
Email: kamil.biernacki@globetek.pl