← Wstecz | Drukuj

GK- Elektro Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót elektrycznych
Miejsce pracy: Czerwonak / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za terminowość oraz dyscyplina finansowa,

  • zarządzanie nad pracami firm podwykonawczych podczas realizacji inwestycji,

  • współpraca z kierownikami robót innych branż,

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

  • nadzór związany z przestrzeganiem przepisów BHP.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra, praktyczna znajomość programów MS Office, AutoCad, Norma,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • duża wiedza techniczna,

  • umiejętność zarządzania i koordynowania pracy w zespole,

  • prawo jazdy Kat. B

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • realizację ciekawych wyzwań,

  • przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole.

Dane firmowe

GK- Elektro Sp. z o.o.