Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie / Oferta z dnia: 05/08/2013

Stanowisko: Inspektor w Wydziale Planowania Oddziału GDDKiA w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • opracowywanie projektów planów rocznych techniczno – finansowych i planów wieloletnich w zakresie budowy, przebudowy, remontów i utrzymania dróg i obiektów mostowych,
  • sporządzanie potrzebnych informacji oraz wymaganych sprawozdań z realizacji planu techniczno – ekonomicznego,
  • wykonywanie analizy wynikające z informacji i sprawozdawczości z realizacji planu techniczno – ekonomicznego i przedstawiania wniosków o korektę lub zmianę zadań planowanych,
  • współpraca z centralą GDDKiA w zakresie planowania rzeczowego i finansowego zadań,
  • zgłaszanie wniosków i opracowywanie materiałów do wniosków o współfinansowanie zadań ze środków UE,
  • współpraca z innymi wydziałami w zakresie weryfikacji danych służących opracowaniu planu oraz koordynacja postępu ich prac.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • - praca biurowa,
    - umowa o pracę w ramach zastępstwa pracownika,
    - działania pod presją czasu.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • - praca na stanowisku wiąże się z codzienną długotrwałą pracą przy komputerze i monitorze
    ekranowym,
    - budynek i stanowisko pracy nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    - budynek zaopatrzony jest wyłącznie w schodołaz umożliwiający transportowanie wózka
    inwalidzkiego.

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: średnie drogowe lub budowlane
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość ustawy o finansach publicznych,
    • znajomość ustawy o drogach publicznych,
    • biegła znajomość obsługi pakietu Office (arkusz kalkulacyjny i edytor tekstu),
wymagania dodatkowe
  • preferowane wykształcenie wyższe budowlane lub wyższe ekonomiczne,
  • znajomości przepisów w zakresie przygotowania i realizacji procesu inwestycyjnego,
  • minimum 0,5 roku doświadczenia w administracji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wiedza o funkcjonowaniu urzędu jego struktury i głównych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, terminowość, punktualność.

Dane firmowe

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie