← Wstecz | Drukuj

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY / Oferta z dnia: 01/05/2024

Stanowisko: Inspektor Nadzoru Inwestorskiego w Branży Sanitarnej
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • ścisła współpraca z inżynierem projektu w planowaniu projektów inwestycyjnych,

  • uczestniczenie w pracach związanych z przygotowaniem zadań inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych,

  • koordynacja przebiegu działań technicznych w realizacji projektów inwestycyjnych w zakresie branży sanitarnej,

  • wykonywanie zadań i czynności Inspektora Nadzoru branży sanitarnej,

  • dokonywanie odbioru robót sanitarnych oraz prób i odbiorów technicznych,

  • opiniowanie dokumentacji projektowej oraz dokumentacji związanej z realizacją projektów inwestycyjnych,

  • udział w naradach koordynacyjnych, radach budowy,

  • bieżąca kontrola rzeczowo-finansowa projektów,

  • rozliczanie projektów inwestycyjnych w zakresie branży sanitarnej.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń,

  • doświadczenie w nadzorowaniu lub w prowadzeniu prac w zakresie sieci, instalacji branży sanitarnej,

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność i otwartość w działaniu,

  • silna motywacja i zaangażowanie,

  • komunikatywność.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce,

  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska,

  • pracę w jedynej uczelni medycznej posiadającej status uczelni badawczej,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Dane firmowe

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY