← Wstecz | Drukuj

Gap Entreprise ApS / Oferta z dnia: 31/05/2015

O firmie

Jesteśmy dynamiecznie rozwijającą się firmą. Obecnie posiadamy kilkanaście rozpoczętych i zakontraktowanych inwestycji w tym stok narciarski na dachu spalarni śmieci, mosty, obiekty usługowe itd.

Stanowisko: Inżynier budownictwa z doświadczeniem w robotach zbrojarskich i ciesielskich
Miejsce pracy: Kopenhaga / zagranica / Dania
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Poszukujemy inżyniera budownictwa z doświadczeniem w robotach zbrojarskich i ciesielskich do nadzorowania naszych robót w Kopenhadze i okolicach.

Wymagania

Doświadczenia, komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem. Prawa jazdy kat B, pogodnego usposobienia.

Oferujemy

Zatrudnienie na duńskich warunkach. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia. Pomoc w formalnościach na miejscu, możliwość odpłatnego zakwaterowania przez pracodawcę (potrącane przy wypłacie)

Forma kontaktu

CV w języku polskim i angielskim proszę wysłać na adres gap.konrad@gmail.com

Dane firmowe

Gap Entreprise ApS
Valseholmen 14
2690 Hvidovre
Email: gap.konrad@gmail.com