← Wstecz | Drukuj

G+P IZOMONT SP. Z O.O / Oferta z dnia: 05/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Majster Warsztatu
Miejsce pracy: WłOcłAwek / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Terminowa realizacja zamówień zgodnie z jej harmonogramem

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano – montażowych

  • Nadzór, koordynacja i odpowiednia motywacja pracowników oraz podwykonawców

  • Bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac

Wymagania

  • Min. wykształcenie średnie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Prawo jazdy kategorii: b

  • Dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Znajomość technologii spawania

Oferujemy

  • Dla kandydatów – profesjonalistów bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz korzyści poza finansowe

  • Udział w realizacji prestiżowych inwestycji w kraju i/lub na budowach eksportowych

  • Stabilne zatrudnienie

Dane firmowe

G+P IZOMONT SP. Z O.O