← Wstecz | Drukuj

Fortes Studio / Oferta z dnia: 30/04/2014

O firmie

Fortes Studio realizuje projekty w skali ogólnokrajowej. W swoim dorobku posiada koncepcje wdrożeniowe, projekty budowlane i wykonawcze. Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.fortesspace.com

Oferowana praca

Stanowisko: Organizator prac budowlanych
Miejsce pracy: małopolskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Firma Fortes Studio zatrudni osobę do koordynowania i organizowania prac budowlanych.

Wymagania

- minimum 4 lata doświadczenia w organizacji i koordynacji prac budowlanych;
- wykształcenie minimum techniczne.

Oferujemy

- możliwość odbycia praktyk do uprawnień

Forma kontaktu

Dokumenty aplikacyjne (CV) bardzo prosimy o przesłanie na e-mail: biuro@fortesstudio.pl

Dane firmowe

Fortes Studio
Legionów 1c/22
11-100 Lidzbark Warmiński
Email: biuro@fortesstudio.pl