← Wstecz | Drukuj

Fabryka Wentylatorów Energovent / Oferta z dnia: 23/03/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Dyrektor Realizacji Kontraktów
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Organizacja realizacji kontraktów

  • Prowadzenie harmonogramu realizacji kontraktów w MS PROJEKT

  • Nadzór nad prawidłową realizacją kontraktów pod względem technicznym, terminowym i budżetowym

  • Reprezentacja firmy wobec Klientów

  • Rozliczanie pracowników z wykonywanych zadań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość MS Projekct

  • Doświadczenie w prowadzeniu wielopłaszczyznowych kontraktów o dużych wartościach

  • Doświadczenie w organizacji budów w branży konstrukcje stalowe, instalacje przemysłowe

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe na poziomie 3.000 - 4.000 zł

  • Premia budżetowa nawet do wysokości 15.000 zł

  • Samochód służbowy

  • Laptop

  • Telefon

  • Szkolenie branżowe

  • Zatrudnienie: umowa o pracę, działalność gospodarcza

Dane firmowe

Fabryka Wentylatorów Energovent