Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

EXAKT Personallogistik GmbH / Oferta z dnia: 24/09/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik / Monter urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Regensburg / / Niemcy

Opis stanowiska

Do pracy w Niemczech zatrudnimy:

  • monterów urządzeń sanitarnych,

  • hydraulików,

  • spawaczy gazowych,

  • monter wod kan., CO

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe,

  • znajomość języka niemieckiego,

  • wykształcenie w ww. zawodzie.

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne zarobki (od 11,15 netto na godzinę plus mieszkanie gratis),

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • dodatki socjalne,

Dane firmowe

EXAKT Personallogistik GmbH