← Wstecz | Drukuj

Euronauka / Oferta z dnia: 28/07/2015

O firmie

Rekrutacja:
• CV należy przesyłać na adres joanna.staciwo@euronauka.eu
• Informacja telefoniczna — 506 380 718

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Oferta:
• Agencja Zatrudnienia Euronauka (nr certyfikatu 7947) poszukuje do pracy w Holandii cieśli szalunkowych, posiadających doświadczenie na szalunkach systemowych i tradycyjnych — praca głównie na budowach przemysłowych, drogi
• Praca na kontrakty 2,5-letnie.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę.
Wymiar czasu pracy:
Praca na cały etat. Możliwe nadgodziny. Oferta pracy tymczasowej.
Opis stanowiska:
Praca na szalunkach systemowych i tradycyjnych

Wymagania

Wymagania i obowiązki:
• Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na konwersację. W przypadku grupy, język obcy wymagany od 1 os. na każde 2-3 osoby.
• Wymagany przynajmniej 1 samochód na 2-3 osoby.
• Ubranie robocze — na początek własne, po dwóch przepracowanych tygodniach pracownik otrzymuje ubranie firmowe
• Przed rozpoczęciem pracy należy legitymować się uprawnieniami VCA. Możliwe zrobienie w Polsce w języku polskim. Pracodawca deklaruje częściowy zwrot kosztów — do 70% wartości kursu na podstawie okazanej faktury.
• Znajomość systemów PERI, DOKA.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:
• Wynagrodzenie od 12,40 euro/godz. — możliwe nadgodziny (realnie od 420-450euro netto / 40godzin pracy)
• Tygodniowe wypłaty / środy.
• Pracodawca oddaje do dyspozycji zakwaterowanie.
• Zwrot kosztów przejazdu z miejsca zamieszkania do pracy — 0,15 euro / 1 km.

Forma kontaktu

Rekrutacja:

Dane firmowe

Euronauka
Harcerska 18
63-000 Środa Wlkp.
Email: monika.mackowska@euronauka.eu