← Wstecz | Drukuj

ETP S.A. / Oferta z dnia: 03/01/2018

Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania i pozyskiwania kontraktów
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty

  • wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych

  • wycena robót, przygotowanie ofert do przetargów

  • sporządzanie zestawień porównanych otrzymanych ofert i ich analiza

  • komunikacja z dostawcami, usługodawcami

  • uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych

  • tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie / wyższe budowlane o specjalizacji hydrotechnicznej lub drogowej

  • doświadczenie w sporządzaniu wycen w robót drogowych i współpracy z dostawcami branżowymi

  • znajomość zasad PZP

  • mile widziane doświadczenie przy wycenach dla projektów infrastrukturalnych

  • mile widziane doświadczenie na budowie oraz uprawnienia budowlane

  • mile widziana znajomość j. angielskiego

  • znajomość obsługi programów do kosztorysowania,

  • dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word, MS Project

  • umiejętności negocjacyjne

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności analityczne

  • skrupulatność i dobra organizacja pracy

  • prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość długofalowej współpracy

  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dane firmowe

ETP S.A.