← Wstecz | Drukuj

ES sp.z o.o. / Oferta z dnia: 21/08/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Menedżer budowy
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, harmonogramami i planami organizacji robót

  • Nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją obmiarową oraz kosztorysem

  • Udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót

  • Bezpośrednie kierowanie robotami budowlanymi we współpracy z Kierownikiem Robót

Wymagania

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office
    Wykształcenie o profilu budowlanym

  • Uczciwość, odpowiedzialność, lojalność

  • Doskonała organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie stosowne do wykonywanych zadań

  • Praktykę do uprawnień budowlanych

Dane firmowe

ES sp.z o.o.