← Wstecz | Drukuj

Enki Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/11/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Monter / Spawacz / Brygadzista
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Montaż konstrukcji, urządzeń i linii produkcyjnych

  • Wykonywanie prac remontowych i montażowych na kontraktach zagranicznych

  • Modernizacja/optymalizacja istniejących instalacji

  • Instalacja rurociągów, prace spawalnicze konstrukcji i rurociągów

  • Wykonywanie prac ślusarskich na warsztacie mechanicznym

Wymagania

  • Wysoki stopień zdolności komunikacyjnych i predyspozycji do kierowania grupą pracowników,

  • WARUNEK KONIECZNY: znajomość języka francuskiego i / lub angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności,

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • Wysoki stopień gotowości do podjęcia pracy, zaangażowanie w pracę

  • Doświadczenie przy wykonywaniu montażu linii technologicznych będzie dodatkowym atutema

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy realizacji skomplikowanych projektów

  • Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania

  • Miła atmosfera pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu

Dane firmowe

Enki Sp. z o.o.