← Wstecz | Drukuj

Energopol-Szczecin SA / Oferta z dnia: 25/01/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy (specjalizacja drogowa)
Miejsce pracy: Olsztynek / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

  Miejsce pracy: Olsztynek, woj. warmińsko – mazurskie

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • min. rok doświadczenia w pracy w budownictwie drogowym

  • umiejętność obsługi programów AutoCad, Excel, Word ( pakiet MS Office)

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • chęć rozwoju i zwiększania kompetencji

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia

  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach

  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem

  • wsparcie w relokacji

Dane firmowe

Energopol-Szczecin SA