← Wstecz | Drukuj

Eltrix Wielgus Robert / Oferta z dnia: 19/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Kontraktu
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży innowacyjnych technologii w energetyce zatrudni doświadczonego Kierownika Kontraktu ze znajomością zagadnień elektroenergetycznych.

  • Stworzenie budżetu na podstawie umowy z klientem i kosztorysów ofertowych

  • Zarządzanie zespołem realizacji kontraktu ( kierownicy robót , projektanci , inżynierowie budowy , brygadziści, itp.)

  • Optymalizacja kosztów kontraktu ( dbałość o wynik finansowy)

  • Dbałość o  jakość i terminowość

  • Nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami kontraktu

  • Koordynacja pracy brygad  budowlano-montażowych

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac

  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami.

  • Analiza ryzyka, bieżące monitorowanie i kontrola ryzyka, opracowanie działań zapobiegawczych i naprawczych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne ze znajomością zagadnień energetycznych ,  elektrycznych,

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie związane z prowadzeniem projektów

  • Doświadczenie w realizacji projektów za pomocą zasobów własnych oraz podwykonawców zewnętrznych.

  • Umiejętność zarządzania projektami ( praca na budżecie , zorientowanie na wynik finansowy , współpraca z klientem)

  • Uprawnienia budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie  sieci instalacji i urządzeń elektroenergetycznych.

  • Mile widziane uprawnienia budowlanych do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie  sieci instalacji i urządzeń elektroenergetycznych

  • Mile widziane znajomość MS Project

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • praca w młodym dynamicznym zespole nastawionym na sukces

  • stabilne zatrudnienie

  • pakiet szkoleń

  • nowe wyzwania

  • niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

Eltrix Wielgus Robert